O BLOGU

Blog Rodzice uczą chodzić...Idole jak nie upaść... to miejsce na Ziemi każdej osoby, która gdzieś w swoim życiu się zagubiła, zwątpiła w marzenia, która chce pokazać innym, a przede wszystkim sobie, że nawet po bolesnym upadku jest w stanie się podnieść i dalej walczyć. Jeśli chcesz po prostu poczytać, pewnie z otwartymi dłońmi przyjmiemy Cię. Czuj się jak w swoim domu! To nie tylko kilka słów, ładne zdjęcia, modowe poradniki czy wpisy przez, które masz łzy w oczach, ale miejsce, gdzie możesz napisać o swoich problemach, poczuć się bezpiecznie. To Twoje miejsce!  
  
Już w tym roku 2018 obchodzi drugą rocznicę! 21 kwietnia to nie tylko zwykła sobota, ale dzień, kiedy wszyscy marzyciele powinni świętować! Kochani pokażmy, że tego dnia nasze marzenia są silniejsze od wszystkich pokus, które czyhają za rogiem. Połączmy siły!  
  
Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej i poznasz całą historię, która z roku na rok się zmienia, ale nigdy nie pozwoli zapomnieć o tym co było.  
  
Jesteś w miejscu, które może już nigdy nie spotkasz. Tu mam dla Ciebie poradniki modowe, życiowe cytaty, nowe informacje z życia gwiazd, opracowania piosenek! Tylko tutaj znajdziesz wszystko o czym chciałabyś przeczytać na 10 innych blogach!  

 
 
 


1 comentários

My Instagram

Translate