Pożegnanie lata |LookBook|

KONIEC WAKACJI to czas, kiedy wszyscy płaczemy do poduszki. Zastanawiamy się jak to możliwe, że 62 dni zleciało tak szybko. Ale nie ma, tego złego co by na dobre wyszło. W ciągu tych 5356800 sekund, 89280 minut, 1488 godzin prawdopodobnie spędziliśmy najlepszy czas w naszym życiu. W końcu mieliśmy czas spotkać się z przyjaciółmi, polecieć na wakacje za granice, odkryć swoje pasje, wyjechać na obóz młodzieżowy. Tak wiele prostych sytuacji, których nie doceniamy, a to one wywołują najczęściej uśmiech na naszej twarzy, ale i w sercu. Szuflady zostały zapełnione nowymi podręcznikami więc to czas na pożegnalny LookBook tego lata! Serdecznie zapraszam :) Koniec wakacji, koniec urlopów, miłosnych eskapad.
Ludzie wracają do domów z połamanymi sercami.


Najwspanialszym bagażem, który można przywieźć z wakacji jest ten pełen niezwykłych wspomnień...
Wracając z wakacji jesteśmy Ciężsi o wspomnienia, których nikt nie może nam odebrać .Życie jest szkołą, sukcesy to czas wakacji bo tylko wtedy gdy upadasz uczysz się żyć..Pocztówka z wakacji...zwykła kartka z pięknym widokiem, kilka słów, które powodują wielka radość i niezwykłe uniesienie....
Pamiątki z wakacji pomagają nam lepiej zrozumieć siebie, inaczej spojrzeć na świat. Dają szansę, by stać się życiowymi wędrowcami a nie turystami.-Widziałeś koniec świata?
-A tam koniec świata... musiałem trawę kosić.


"Książki to solidni doradcy i apostołowie. Zawsze pod ręką i zawsze bezinteresowne; mają tę przewagę nad wszelkimi mówiącymi wykładowcami, że są gotowe powtarzać swoje lekcje tak często, jak tego zechcemy."


 Dziękuję moim przyjaciółkom za współpracę przy sesji! 

20 comentários

 1. moim zdaniem, może być, wszystko zależy od ciebie
  ja już chyba wyrosłam z tego stylu

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się Twój top :) Na lato takie krótkie są świetne :)
  ogólnie fajny wpis i bardzo fajny blog :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że pogoda nadal będzie się jeszcze utrzymywać i niestety to co dobre kiedyś się kończy :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Twój piękny uśmiech to najfajniejsze dopełnienie tych zdjęć! Mega pozytywny wpis, dobrze mnie nastraja ❤️

  OdpowiedzUsuń
 5. Begin today and know exactly what to complete by year end. Save time, money, and feel great as you build completions, finish early, sit back, relax, and enjoy.

  Child Actor LA

  OdpowiedzUsuń
 6. wszyscy żegnają lato a ja się na maksa cieszę na jesień!

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładne zdjęcia. Szkoda, że lato się kończy.

  OdpowiedzUsuń

My Instagram

Translate