SIKORSKI ON TOUR

Hejka wszystkim! Ostatnim czasem było trochę smutku, chęci walki o własne "ja", a dziś coś co osobiście kocham, czyli kolejna trasa koncertowej na której na pewno z większością się zobaczę :) Znany większości nastolatkom chłopak o nie bywałej urodzie i głosie 5 października wydaje swoją solową, inną od wszystkich poprzednich płytę i wyrusza w trasę, w inną trasę, w koncerty, których my jeszcze nie poznaliśmy, na których nigdy nie byliśmy, czy nowa twarz Jeremiego Sikorskiego zostanie zaakceptowana przez fanów? 

Jeremi Sikorski 19 letni chłopak, który rozkochał niejedno młode serce, kończy karierę jako polski Bieber i zaczyna jako ten Sikorski, którego jeszcze nikt nie widział, nie znał, od dziś jest kimś kogo powinniśmy znać kilka lat wcześniej. Choć sam wywiadach uprzedza swoich wiernych fanów, że On jest taki sam, tak samo mocno kocha fanów, zachowuje się tak  samo na spotkaniach, a odmówienie zrobienia zdjęcia polegającego całunek w różną cześć ciała  to tylko kwestia dorastania i pokazania fanom, którzy wraz z Nim poznają gorzki jak i słodki smak Świata, że nie trzeba robić muzyki pod publiczność, ale pod swoje serce, a do tych, którzy słowa piosenki trafią do  serce, oznaczają tych prawdziwych, tych o których chodzą legendy, że jest z swoim idole w biedzie, chorobie, bogactwie, młodości i starości.   
26 września 2018 roku o godzinie 16:00 wystartowała sprzedaż biletów na trasę koncertową tego o to młodego człowieka. Dzięki możliwości koncertowania Jeremi Sikorski stanie, aż na dziesięciu scenach w całej Polsce: Krakowie, Łodzi, Warszawie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Lublinie, Gdańsku, Bydgoszczy. Bilety dostępne w Empikach w całej Polsce oraz na stronie Ebilet.pl M&G- 139 zł
(umożliwia do spotkania z gwiazdą, zdobycia autografu, wejścia na koncert) 

Bilet zwykły I pula- 39 zł
(upoważnia do wejścia na koncert) 

Bilet zwykły II pula- 49 zł
(upoważnia do wejścia na koncert)

Bilet zwykły III pula- 59 zł 
(upoważnia do wejścia na koncert) 


Czy warto wybrać się na koncert młodego rapera? Szczerze? Nigdy nie miałam jeszcze możliwości usłyszeć nowych kawałków na żywo, ale jeśli Jeremi jest takim samym człowiekiem ( bo jest) zanim poznaliśmy jego drugą twarz to nie macie obaw, że impreza nie będzie przednia. Muzyka to coś co On sam kocha, nie wstydzi się tego, nie ukrywa talentu pod rękaw, ale daje motywacje wielu młodym ludziom, że każdy fałsz czy to w Opolu, czy Lublinie, Krakowie, Łodzi to najważniejsze jest to, co TY masz w sercu. Ludzie będą Cię próbować zmienić, przekabacić, abyś stał się słabszy, wtedy włącz muzykę tego człowieka i zrozumiesz co niosą jego teksty, w co ugrany pieniądz wkłada i czym chce się z Nami podzielić.  A Wy wybieracie się na jakiś koncert? Jeśli będziecie także uczestniczyć w show w Lublinie i mnie zobaczycie to podchodźcie z wielką przyjemnością poznam swoich czytelników :)
2 comentários

My Instagram

Translate